Vianočný večierok

Opäť sa blíži záver roka a s ním aj milé povinnosti. Jednou z nich je ukončenie a zhodnotenie uplynulých mesiacov.  Krásnou príležitosťou  pre to je  vianočné posedenie v kruhu najbližších, teda rodičov, ale aj všetkých priateľov nášho združenia. Sviatočné podujatie sa uskutočnilo aj tentokrát  v našich dobre známych a obľúbených priestoroch reštaurácie Penet na Vojvodskej ulici.  Aj tieto Vianoce sme pre nich pripravili okrem vynikajúcej kapustnice a drobného občerstvenia bohatý program. Ten zahŕňal  výnimočné výkony našich klientov a zároveň zrkadlil dlhodobú prácu, motiváciu a zanietenosť pracovníkov.

Otvorenie večierka a úvodné slovo  patrilo tradične pani riaditeľke, ktorá predniesla príhovor, v ktorom zhodnotila celoročné naplnenie cieľov a aktivít, ocenila pracovníkov a zároveň privítala medzi nami naše nové kolegyne. Poďakovala všetkým, ktorí akokoľvek prispeli a pomohli združeniu. Zábavu rozprúdila radostná hymna a veselé piesne pod taktovkou našich najskúsenejších hudobníkov a muzikantov pána Kleina a pani riaditeľky. Takto odštartovali  a pozitívnou energiou naplnili príjemnú vianočnú atmosféru večierka. Okrem zborového spevu nechýbali ani samostatné hudobné kreácie niektorých odvážnejších klientov.

Prestávku v programe sme si vyplnili výbornou kapustnicou a posilnení sme sa pustili do ďalšej časti pripravených vystúpení. Aj tento krát sme sa snažili priniesť do programu rôznorodé inovácie.  Vďaka našej novej kolegyni Janky sa doň podarilo vniesť  duch kreativity a divadelného umenia, v ktorom naši klienti prejavili svoje herecké schopnosti. Výkony všetkých boli úžasné, herci sa stotožnili so svojimi rolami a v originálnych  kostýmoch a dômyselných prestrojeniach  pripravili krásne sviatočné predstavenie. Rytmus a nacvičené tanečné kreácie sme predviedli pri rýchlych a melódiách moderných piesní, ktoré patria medzi najobľúbenejšie v aktuálnych hitparádach. Atmosféru večierka svojim hudobným sprievodom skrášlil pán Janovčík.

Veríme, že sme svojimi výkonmi a chuťou predviesť sa  naplnili, ba dokonca prekonali očakávania všetkých prítomných. Večierok sa niesol v harmonickom, ale aj veselom duchu Vianoc a už teraz sa tešíme, že sa stretneme o takom čase aj nasledujúci rok.

Add a Comment